termoprádlo, funkční prádlo a oblečení pro sport a volný čas Progress Jitex Rami Litex a filmy na DVD dětské, dobrodružné, akční

DVD filmy MAGICBOX WARNER BROS plastový box - Filmy dětské rodinné animované pohádky

Pinocchio 3000 DVD animovaná pohádka 

Cena:
Dostupnost:skladem
Množství:
Pinocchio 3000 DVD film
DVD MAGICBOX
PINOCCHIO 3000
 
Vtipná parafráze jednoho z nejznámějších příběhů Pinocchio 3000 sleduje dobrodružství malého robota, který netouží po ničem jiném, než se stát skutečným chlapcem.
Oblíbený příběh se však tentokrát přesouvá do roku 3000. V ultramoderním městě jménem Scamboville žije v malém domku se zahrádkou ve stínu věžáků a gigantických obrazovek Geppetto. Tento umělec ze staré školy ze všeho nejraději vynalézá. Ke spokojenosti mu však v životě chybí syn. Proto společně se svými přáteli - robotickým tučňákem Spencerem a hologramem víly Cybernie - stvoří robota, který dokáže díky mikroprocesoru prožívat emoce. Pinocchio se směje, mluví, tančí a zpívá. Než ale získá srdce a stane se člověkem, musí se na přání Cybernie naučit rozeznávat mezi dobrem a zlem. V pozadí totiž číhá Scamboli, panovačný technokrat a starosta města v jedné osobě. Despota závidí Geppettovi jeho syna, který se navíc proti jeho vůli přátelí s jeho milovanou dcerou Marlene. Rozhodne se tedy pomstít a s pomocí nezkušeného robota přeměnit všechny děti ve stroje.
Stihne si Pinocchio včas uvědomit, že je podlým starostou jen využíván a s pomocí rodiny zachránit sebe i své přátele?
 
Jazyk: 2.0 česky, anglicky
Titulky: české
Obraz: 16:9
Délka: 80 minut
 
 
« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 pody.cz | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart